Výživový program pre psov

 

Original

Krmivo pre dobrodružné srdcia.

Fitmin 6. generácie je osvedčené krmivo šampiónov v mushingu, canicrosse, agility, dogfrisbee, dogdancingu a chovateľstve. Profesionálne inovované na základe dlhodobých skúseností a aktuálnych trendov.

Zistiť viac

Lamb with Beef

Špeciálne krmivo pre ešte viac radosti.

Nové superprémiové krmivá inšpirované prirodzenými potrebami psov so špecifickými potrebami, založené na čerstvom jahňacom a hovädzom mäse s ryžou, s obsahom 50% čerstvého mäsa. Celkovo rad obsahuje 9 druhov krmív, pre malé, stredné aj veľké plemená, od šteňaťa až po psieho seniora.

Zistiť viac

Lamb & Rice

Zamerané na jasné potreby.

Superprémiové krmivo pre dospelé psy malých , stredných aj veľkých plemien založené iba na jahňacom mäse spoločne s ryžou. Krmivo je vhodné pre psy s citlivým trávením, alergiou alebo jednoducho len pre psy uprednostňujúce jahňacie mäso. Pre psov, ktorí potrebujú pravidelný príjem kvalitnej energie, ktorú získajú z krmiva zostaveného presne pre nich.

Zistiť viac

 

Benefity

masovkrmivu

Poctivý zážitok z 50% čerstvého mäsa v každom súste

krmivoprokazdeho

Krmivo pre každého pohodára aj dobrodruha podľa veľkosti plemena, veku a miery aktivity

recklovatelneobaly

Rešpektujeme planétu vďaka ekologicky šetrným recyklovateľným obalom

krmivabezpsenice

Krmivá neobsahujú pšenicu, sóju ani geneticky modifikované suroviny

 

Referencie

“Vďaka dlhodobej spolupráci s Fitminom som mohol zdolávať všetky najzaujímavejšie preteky sveta v mushingu. Na krmivo Original nedám dopustiť, naše zozbierané medaily hovoria za všetko. Mám 12 psov v perfektnej kondícii, ktorí môžu každý deň vyhrávať.”

Jiří Mencák, majster sveta v mushingu

“Chovu psov sa venujem vyše 30 rokov. Za tú dobu som navštívila vyše 100 výstav a priviezla cez stovky ocenení. Vďaka Fitminu sú mnou chované psy na svetovej úrovni, sú krásne, urastené a zdravé.”

Barbora Slezáková Thielová, chovateľka, špecialistka na výcvik psov a účastníčka výstav

 

Nahliadnite do výroby, nič neskrývame.