Výživové doplnky pre psov

Vitajte v Apotéke Fitmin pre psov!

Predstavujeme vám Apotéku Fitmin pre psov - komplexný rad doplnkových krmív, ktorý podporuje správny vývoj aj fungovanie psieho organizmu.

Naše doplnkové krmivá pre psov kombinujú osvedčené postupy s modernými poznatkami vedy. Ich zloženie odráža dlhoročné skúsenosti s výživou. Vďaka tomu pôsobí preventívne v oblastiach, ktoré sú najdôležitejšie pre spokojný život našich štvornohých parťákov. Na nich nám totiž vo Fitmine záleží najviac.

Doplnkové krmivá z Apotéky Fitmin pre psov obsahujú starostlivo vyberané suroviny aj extrakty z prírodných látok v podobe, ktorá je psím organizmom najlepšie vstrebateľná.

 

man-dog 

 

purity_doplnky_rada_zkouska_5

  

Srsť a koža

Pomáha zvyšovať kvalitu kože, vyfarbenie a lesk srsti. Pozitívne ovplyvňuje imunitu organizmu a pomáha posilňovať kožné väzivo. Je vhodný pre dospelých, starších a výstavných psov.
Zistiť viac >

160 g / 10 €

srst_a_kuze_160g_2022_02

  

Prečo doplnkové krmivá používať?

Pri voľbe akéhokoľvek výživového doplnku nezabúdajte na jednu základnú vec. Vždy by ste mali vedieť, prečo, kedy a aký doplnok používate, a zároveň by ste ho mali vždy správne nakombinovať - s celkovou stravou – krmivom, pamlskami, či iné doplnky

 

Neviete si s výberom doplnkových krmív rady?

Pokiaľ máte pochybnosti, či to dokážete vybrať správne, radšej všetko predom konzultujte s veterinárom či špecialistom na výživu zvierat. Vyvážený pomer všetkých živín v organizme je totiž základom dobrého zdravia a psychickej pohody.

Kĺby a prevencia

Podporuje správny rast a vývoj pohybového aparátu. Pomáha tvorbe kĺbového väziva a prevencii dysplázie bedrových kĺbov. Je vhodný pre psy s rýchlym rastom, aktívnym životom či nadváhou.
Zistiť viac >

200 g / 22,50 €

Klouby_a_prevence_2022_02
 

 

Lososový olej

Za studena lisovaný olej z nórskych lososov s obsahom esenciálnych Omega-3 mastných kyselín podporuje zdravý rast a vývoj. Pôsobí protizápalovo a podporuje cievnu a mozgovú činnosť. Zistiť viac >

200 ml / 8 €

losos_olej_300ml_2022_02 (1)

 

Aké sú formy doplnkových krmív?

Na trhu sú dostupné rôzne druhy doplnkov. Keď sa zameriame na spôsob aplikácie, možno nájsť hneď niekoľko foriem: sypký prášok, tabletky (klasické či žuvacie), nápoje, pasty, gely, zmesi bylín, extrakty a iné. S prvými dvoma sa stretávame asi najčastejšie.

 

Je lepší sypký prášok alebo tableta?

Každá forma doplnkového krmiva má svoje plusy a mínusy. Doplnkové krmivo vo forme sypkého prášku pohodlnejšie zvieraťu podáte - ľahko ho primiešate do krmiva a odpadnú vám boje s podávaním tablety. U tablety naopak viete, že zviera dostane všetko, čo ste mu chceli dať, nedrobí sa.

Multivitamín

Posilňuje obranyschopnosť a vitalitu psa. Probiotiká a prebiotiká udržujú črevnú mikroflóru. Obsiahnuté látky podporujú detoxikáciu organizmu a udržujú zdravý srdcový sval. Ideálne pre psy s oslabenou imunitou alebo zvýšenou záťažou. Zistiť viac >

200 g / 17,50 €

Multivitamin_2022_02

 

BARFujte vyvážene

Nech už kŕmite akokoľvek, treba zaistiť psovi dostatok energie, živín, minerálov i vitamínov. Každý prístup k výžive má svoje špecifiká. Preto v Apotéke Fitmin pre psov nájdete aj špeciálne doplnkové krmivo pre psov kŕmené BARFom alebo doma varenou stravou, ktoré sa sype priamo do misky.

Zistiť viac

VAHA_BARF_2021_1