Bocus Cusal Odstav kompletné krmivo pre králiky v odstave

Kód: 575130023
€22 €18,33 bez DPH
Skladom (>10 ks)

Kompletné krmivo pre králiky v odstave (pre prvých 15 dní po odstave). Granulované krmivo pre králiky bez GMO.

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis

Kompletné krmivo pre králiky v období odstavu (pre prvých 15 dní po odstave).

Táto kŕmna granulovaná zmes s antikokcidikom a acidifikátorom je určená pre prvých 15 dní po odstave. Antikokcidikum pôsobí ako prevencia proti kokcidióze, čo je najčastejšie ochorenie králikov. Ide o chorobu premnožením prvokov rodu Eimeria. Väčšina ich parazituje v črevách a jeden druh v pečeni.

Acidifikátor tvoria organické kyseliny, ktoré zvýšením kyslosti krmiva obmedzujú výskyt hnačky (u odstavovaných králičat).

AdiCox je účinný prípravok určený na prevenciu infekcií vyvolaných predovšetkým anaeróbnymi baktériami rodu Clostridum, Bacteroides a Mycoplasma. Inhibuje rast plesní a zabraňuje vzniku príznakov kokcidiózy a iných črevných parazitov. AdiCox je sypká zmes mikronizovaných rastlinných extraktov a ich frakcií, ktoré sú štandardizované na obsah účinných látok (v súlade s Pharmacopoea Helvetica 10, Pharmacopoea Europea V, Pharmacopoea Polonica VI a VII). Špeciálna skladba účinných látok poskytuje sekundárny oligodynamický a inhibičný účinok voči prvokom, plesniam a baktériám. Prípravok je biologicky odbúrateľný.

Benefity

  • • vysoká chutnosť
  • BEZ GMO SUROVÍN
  • Obsahuje zmes organických kyselín
  • okysľujúci efekt
  • podporuje zdravie, rast a vitalitu
  • obsahuje AdiCox:
  • bez ochranných lehôt
  • je možné skrmovať aj v závere výkrmu
  • priaznivo ovplyvňuje úžitkovosť
  • je možné súčasne skrmovať aj zelené krmivo

Zloženie

Lucernové úsušky, pšeničné otruby, slnečnicový extrahovaný šrot, výlisky drene ovocie - jablčnej, ovos, cukrovarské rezky sušené, uhličitan vápenatý, dihydrogénfosforečnan vápenatý, chlorid sodný, uhličitan sodný.

Analytické zložky

Dusíkaté látky 16,2 %, vláknina 18 %, oleje a tuky 2 %, popol 7,9 %, vápnik 1 %, sodík 0,21 %, fosfor 0,62 %.

Doplnkové látky/1 kg

Stopové prvky: 3b202 Jodičnan vápenatý - Ca (IO3)2 ako I 1,5 mg, 3b405 Síran meďnatý pentahydrát - CuSO4 .5 H20 (ako Cu) 25 mg, 3b502 Oxid manganatý - MnO (ako Mn) 90 mg, 3b603 Oxid zinočnatý - ZnO (ako Zn) 67 mg, 3b801 Seleničitan sodný - Na2SeO3 (ako Se) 0,2 mg, Vitamíny, provitamíny a chemicky definované látky s obdobnými účinkami: 3a672a Vitamín A 21 000m.j., 3a671 Vitamín D3 760m.j.. Technologické doplnkové látky: (kyselina mravčia, propiónová, propionán amónny, mravčan amónny) 400 mg; Butylhydroxytoulen (E321) 5,5 mg, Butylhydroxyanisol (E320) 1,25 mg.  Aromatické látky v 1 kg: AdiCox AP 200 mg.

Dávkovanie

Určené pre prvých 15 dní po odstavení, dávka ad libitum, výhodnejšie je znížená dávka 80g / ks na deň, dostatočný príjem vody, obsahuje zmes rastlinných extraktov, ktoré majú pozitívny vplyv na gastrointestinálny trakt pri problémoch s kokcidiózou.

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá BOCUS
Hmotnosť: 25 kg
brutto: 25.14
netto: 25

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: