BOCUS Kůň EquiBo Herbal kŕmna zmes pre kone granulát 25 kg

Kód: 573130003
€20,70 €17,25 bez DPH
Skladom (>10 ks)

Granulovaná kŕmna zmes pre kone s výťažkami bylín, ktorá obsahuje zmes esenciálnych olejov, korenia a extraktov ako je cesnak, cibuľa, rasca, fenikel, medovka lekárska, mäta pieporná, aníz, klinčeky a pestrec.

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis

Doplnková granulovaná kŕmna zmes s výťažkami z bylín. Zmes je vhodná pre viacero typov koní, kde podporuje rôzne systémy a prispieva k zlepšeniu kvality mlieka alebo ovplyvňuje pozitívny rastový potenciál či prispieva k lepšiemu zásobovaniu svaloviny.

Toto špeciálne krmivo obsahuje zmes esenciálnych olejov, bylín, korenia a extraktov ako je cesnak, cibuľa, rasca, fenikel, medovka lekárska, mäta pieporná, aníz, klinčeky a pestrec. Vďaka optimálnej kombinácii fytogénnych aromatických látok dochádza k povzbudeniu sekrécie vnútorných exkrétov - napríklad žlčových štiav a enzýmov. To má pozitívny vplyv na trávenie. Naše krmivo obsahuje fytogénne substancie, ktoré pochádzajú z vyššie uvedených koreňov, listov, stoniek alebo kvetov. Aromatické vlastnosti rastlinných extraktov zlepšujú chutnosť krmiva. Súčasne pôsobia niektoré z týchto látok antioxidačne.

Vybrané fytogénne substancie stimulujú produkciu slín a zvyšujú enzymatickú činnosť v žalúdku av čreve. Živiny sú tak účinnejšie. Vplyvom lepšieho využitia proteínu sa znižuje jeho vylučovanie. To sa prejavuje pozitívne na stajňovej mikroklíme. Naše krmivo stimuluje aj imunitný systém. Obranyschopnosť organizmu sa posilňuje. Zvieratá sú schopné odolávať lepšie infekčným tlakom, výsledkom je vitalita a celkovo lepšia kondícia.

Použitie pre jednotlivé kategórie:
Gravidné a dojčiace kobyly - vplyvom zlepšenej konverzie krmiva zabezpečenie zvýšenej potreby proteínu a energie, zvýšenie množstva a kvality mlieka

Žriebätá a dospievajúce kone - zlepšená konverzia krmiva ovplyvňuje pozitívne rastový potenciál, prevencia OCD vplyvom lepšej minerálnej resorpcie

Pracovné a športové kone - zlepšenie energetického zásobovania svaloviny vplyvom lepšej konverzie krmiva, stabilizácia gastrointestinálneho traktu.

Benefity

• bez GMO
• zlepšuje príjem krmiva
• podporuje imunitu
• s melasou a pestrecom

Zloženie

Jačmeň siaty, pšeničné otruby, lucerna-teplovzdušne sušená-granulovaná, sladový kvet, kukurica, pšenica, výlisky drene ovocie, melasa repná, mrkva sušená, uhličitan vápenatý, dihydrogénfosforečnan vápenatý, chlorid sodný, hydrogénuhličitan sodný.

Analytické zložky

Hrubý proteín  13,9 %, oleje a tuky 2,9%, vláknina  9,5%, hrubý popol 7,0%, vápnik 0,88%, sodík 0,44%, fosfor 0,66%.

Doplnkové látky/1 kg

3b202 Jodičnan vápenatý - Ca(IO3)2 (ako I) 1,3 mg, 3b405 Síran meďnatý pentahydrát - CuSO4 .5H20 (ako Cu) 20 mg, 5b502 Oxid manganatý - MnO (ako Mn) 61,8 mg, 3b603 Oxid zinočnatý - ZnO (ako Zn) 39,9 mg, 3b801 Seleničitan sodný Na2SeO3 (ako Se) 0,11 mg, 3a672a Vitamín A 9 000 IU, 3a671 Vitamín D3 1 050 IU.

Dávkovanie

Doplnenie kŕmnej dávky koňom v tréningu, športovo a rekreačne jazdeným. Obvyklú dávku 1,5 - 3 kg denne je vhodné rozdeliť a kŕmiť viackrát za deň.

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá BOCUS
Hmotnosť: 25 kg
brutto: 25.14
netto: 25

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: