Fitmin Müsli Meadow doplnkové krmivo pre kone 20 kg

Kód: 543144003
€25 €20,83 bez DPH
Skladom (>10 ks)

Doplnkové krmivo pre kone chované na rekreačné využitie pri ľahkej až stredne ťažkej tréningovej práci, pre chovné kobyly a mladé kone do 24 mesiacov veku a pre kone v rekonvalescencii.

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis

Doplnkové krmivo pre kone chované na rekreačné využitie pri ľahkej až stredne ťažkej tréningovej práci, pre chovné kobyly a mladé kone do 24 mesiacov veku a pre kone v rekonvalescencii. Omega-3 a -6 MK (ALA, EPA, DHA) prispievajú k normálnej funkcii srdca, mozgu a zraku. Oligosacharidy manánov sa podieľajú na rozvoji imunity. Technologická úprava extrúzie zvyšuje stráviteľnosť, hygienickú čistotu doplnkového krmiva a zabezpečuje bezpečné kŕmenie bez nutnosti ďalších prácnych úprav šrotovaním a varením. Obsahuje suroviny prirodzene bohaté na nukleotidy stavebných látok nukleových kyselín DNA a RNA. Fitmin Factor posilňuje funkciu tráviaceho systému, podporuje regeneráciu čriev a zvyšuje využiteľnosť krmiva. Vysoká chutnosť.

Benefity

• Omega-3 a -6 MK (ALA, EPA, DHA) prispievajú k normálnej funkcii srdca, mozgu a zraku.
• Oligosacharidy manánov sa podieľajú na rozvoji imunity.
• Technologická úprava extrúzie zvyšuje stráviteľnosť, hygienickú čistotu doplnkového krmiva a zabezpečuje bezpečné kŕmenie bez nutnosti ďalších prácnych úprav šrotovaním a varením.
• Obsahuje suroviny prirodzene bohaté na nukleotidy stavebných látok nukleových kyselín DNA a RNA.
• Fitmin Factor posilňuje funkciu tráviaceho systému, podporuje regeneráciu čriev a zvyšuje využiteľnosť krmiva.
• Vysoká chutnosť.

Zloženie

Kukuričné vločky, pšeničné otruby, granulované seno, lucernové úsušky, jačmeň, sójový olej, senná rezanka, jablkové výlisky, fenikel obyčajný, aníz vonný, koriander siaty, sušená mrkva, uhličitan vápenatý, kukurica, sójové bôby, extrudovaný ľan, dihydrogénfosforečnan vápenatý, dihydrogénfosforečnan sodný, chlorid sodný, síran horečnatý, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 2 385 mg/kg, sušená riasa Schizochytrium limacinum 265 mg/kg.

Analytické zložky

Dusíkaté látky 12 %, hrubé oleje a tuky 7 %, hrubá vláknina 13 %, hrubý popol 8 %, vápnik 0,9 %, sodík 0,4 %, fosfor 0,5 %.

Doplnkové látky/1 kg

Stopové prvky: meď (doplnené síranom meďnatým pentahydrát a chelátom medi a aminokyselín n-hydrátom) 36 mg, mangán (doplnené oxidom mangánatým a chelátom mangánu a aminokyselín n-hydrátom) 77 mg, zinok (doplnený oxidom zinočnatým a chelátom zinku a aminokyselín n-hydrátom) 100 mg, selén (doplnené selenometionínom zo Saccharomyces cerevisiae NCYC R397) 0,7 mg, železo (doplnené uhličitanom železnatým a chelátom železa a aminokyselín n-hydrátom) 160 mg, jód (doplnený jodičnanom vápenatým, bezvodým) 0,7 mg; vitamíny, provitamíny a chemicky presne definované látky s porovnateľným účinkom: vit.A 20 000 m. j., vit. D3 1 150 m. j., vit. E 165 mg.
Davkovanie
1,5 – 3 kg na koňa/deň. Odporúčaná denná dávka závisí od hmotnosti a intenzity práce koňa.

Dodatočné parametre

Kategória: Müsli Fitmin
Hmotnosť: 20 kg
Hmotnost: 15 – 25 kg
brutto: 20.245
netto: 20

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: